Animacje taneczne z grupą Atelie
Kraków

Animacje taneczne z grupą Atelie

Atelie to grupa taneczna, która działa na rynku już od przeszło dekady. W skład jej wchodzi zespół doświadczonych tancerzy, artystów i choreografów, których cechują nie tylko doskonałe umiejętności i profesjonalizm, ale przede wszystkim miłość do tego, czym się zajmują. Stąd każde przedsięwzięcie jest przez nich przygotowywane na 100% i do każdego podchodzą indywidualnie, oddając całą własną energię i serce. By dowiedzieć się więcej warto wejść na oficjalną stronę grupy Atelie: https://www.ateliegrupa.pl.

Atelie otwarta na pomysły firm z zewnątrz

Atelie to grupa, gwarantująca wysoką jakość wykonywanych usług. Jest to zasługa profesjonalizmu i ogromnych możliwości technicznych całej załogi. Grupa pozyskała już duże doświadczenie w organizowaniu tanecznych show oraz całościowych eventów. Oferta grupy Atelie jest niezwykle ciekawa i różnorodna, która z roku na rok jest coraz bogatsza. Wychodzą z propozycją tworzenia i obsługi różnych bankietów, konferencji, spotkań integracyjnych, koncertów, targów, pikników, uroczystych gal, promocji czy pokazów mody. Grupa ta jest otwarta na propozycje i wizje firm zewnętrznych, które chcą skorzystać z ich usług. Są w stanie wykreować coś wyjątkowego i spersonalizowanego do potrzeb i oczekiwań klientów.

Animacje taneczne z grupą Atelie

Oferta artystyczna grupy

Na stronie https://www.ateliegrupa.pl znajduje się oferta artystyczna z jaką grupa wychodzi do swych klientów. Uwzględnia ona pokazy taneczne, które wykonywane są przez profesjonalnych tancerzy. To idealny sposób na uatrakcyjnienie każdego wydarzenia. Grupa Atelie oferuje BURLESQUE SHOW, czyli  zmysłowe show taneczne oparte na znanych i rytmicznych utworach, pochodzących z popularnych musicali. W grupie pokazów znajduje się także MOULIN ROUGE, czyli występ pięknych kobiet w różnobarwnych strojach w doskonałej kabaretowo-musicalowej rewii nawiązującej do stolicy Francji oraz 7 SINS, ukazujący kobiety jako uosobienie każdego z siedmiu grzechów głównych. Dla tematycznych imprez w klimacie filmowym idealnie sprawdzi się pokaz Film Show, który przeniesie widzów to Jamesa Bonda, Piratów z Karaibów czy Wielkiego Gatsby’ego. Pokazy grupy Atelie są wykorzystywane także podczas premier samochodowych, gdzie prezentacja nowego modelu wraz z odpowiednią oprawą artystyczną jest pewną podstawą na takich wydarzeniach. Wyjątkowym pokazem grupy jest CHAMPAGNE SHOW. To show taneczne z użyciem wyjątkowych rekwizytów, jakimi są kielichy. Niezwykle spektakularne widowisko.

W ofercie znajdują się również pokazy specjalne, pokazy multimedialne, musical show, pokazy spersonalizowane, teatr cieni, show akrobatyczne, duet Acrogym oraz Poezja Akrobatyki. Coraz większym zainteresowaniem cieszy się Body Painting. To całościowy bądź częściowy makijaż ciała, który jest wykonany przy użyciu specjalistycznych farb. Możliwe jest także wykonanie UV bodypaintingu, który jest wzbogacany o efekty fluorescencyjny, który przy właściwym oświetleniu prezentuje niezwykły świetlny pokaz. To doskonały sposób do zwrócenia uwagi gości przybyłych na organizowany event, dzięki czemu na ciele bądź ciałach tancerek można wyeksponować swój logotyp czy hasło reklamowe. Więcej szczegółów oferty można szukać na stronie https://www.ateliegrupa.pl.