Nowe źródła satysfakcjonującej współpracy z firmami reklamowymi dzięki zleceniom poligraficznym
Biznes

Nowe źródła satysfakcjonującej współpracy z firmami reklamowymi dzięki zleceniom poligraficznym

Nowe źródła satysfakcjonującej współpracy z firmami reklamowymi dzięki zleceniom poligraficznym

 

W branży reklamowej liczy się dotrzymywanie terminów i doskonała jakość na każdym etapie realizacji zlecenia. W poligrafii najmniejszy błąd może drogo kosztować, dlatego warto współpracować z profesjonalistami gwarantującymi wysokie standardy druku. Portal, który łączy potrzeby klientów z możliwościami wykonawców zleceń poligraficznych, jest źródłem satysfakcjonującej współpracy. Przynosi obopólne korzyści – zarówno dla producentów, jak i zleceniodawców.

 

Jak znaleźć nowe zlecenia poligraficzne?

Możliwość znalezienia interesujących zleceń poligraficznych pozwoli na zwiększenie sprzedaży, rozwój firmy i większe zyski dla drukarni. Jeżeli jesteś producentem nośników reklamowych, ulotek, katalogów, folderów i gadżetów z nadrukami masz okazję pozyskać nowych klientów. Na portalu reklama.pl ogłaszają się klienci, którzy dysponują budżetem na druk. Wiele firm chętnie zleci wykonanie materiałów na promocje swoich wyrobów, a także opakowania, gazetki i inne zlecenia poligraficzne.

Jak skorzystać z możliwości? Wystarczy dodać swoją wizytówkę do bazy firm. Informacja powinna być w miarę krótka i zawierać zakres świadczonych usług. Zamieszczenie referencji oraz listy klientów pozwoli na zbudowanie większego zaufania wśród zleceniodawców.

Nowe źródła satysfakcjonującej współpracy z firmami reklamowymi dzięki zleceniom poligraficznym

Zlecenia poligraficzne z krótkim terminem realizacji

Zlecenia poligraficzne na nośniki wielkoformatowe, materiały na targi, ulotki, gazetki, foldery i gadżety reklamowe często mają krótki termin realizacji. Szkoda więc czasu na mozolne szukanie wykonawcy i sprawdzanie jego referencji. W jednym miejscu można znaleźć drukarnie cyfrowe, offsetowe, wielkoformatowe oraz producentów gadżetów. Wystarczy dotrzeć do aktualnej bazy firm i wybrać zakres interesujących usług. Na portalu anonsują się wykonawcy, którzy realizują nie tylko zlecenia obejmujące prace poligraficzne, ale także organizatorzy evetów, media i branża internetowa.

 

  • Zlecenia na druk ulotek, folderów i inne prace poligraficzne,
  • Profesjonalna organizacja eventów,
  • Wykonawstwo i branding gadżetów reklamowych,
  • Projektowanie graficzne i fotografia,
  • Reklama w Internecie,
  • Szeroko pojęte usługi marketingowe,
  • Reklama zewnętrzna outdoor,
  • Media. 

Korzyści dla firm – wszystko w jednym miejscu

Niezależnie od tego, czy do wykonania są wizytówki, kubki z nadrukiem, czy zlecenie obejmuje poligraficzne usługi wielkoformatowe – wszyscy producenci są w jednym miejscu. Można znaleźć kontakt, zakres usług i sprawdzić dotychczasowe realizacje. To wygodne dla pracowników działu marketingu i promocji, a także właścicieli mniejszych firm, którzy chcą się zareklamować.

Jeżeli okazjonalnie korzystasz z reklamy np. tylko przed targami, nie potrzebujesz stałej obsługi marketingowej. Portal reklama.pl jest idealnym miejscem, by znaleźć zaufanego wykonawcę na jeden, czy dwa projekty. Firmy realizujące jednorazowe zlecenia poligraficzne chętnie nawiążą stałą współpracę na kompleksową obsługę druku wraz z projektem, konfekcjonowaniem i dostarczeniem pod wskazany adres.