Pomysły na prezent dla chłopaka
Kraków

Pomysły na prezent dla chłopaka

Sprawienie przyjemności bliskiej osobie czasem jest bardzo trudne do spełnienia. Partner, brat czy tata są osobami nam bardzo bliskimi i zazwyczaj chcemy by dzień swoich urodzin zapamiętali na długo. Zazwyczaj wiemy, co osoby nam tak bliskie lubią, oczekują i jakie mają pasje. Teoretycznie nie powinno być problemu z doborem wyjątkowego prezentu, ale mamy tak szeroki rynek możliwości, że może się okazać to nie takie oczywiste.

 

Prezenty ekstremalne

 

Jednym z najczęściej wybieranych prezentów są skoki ze spadochronem nad Krakowem. Jest to świetny teren do takich sportów głównie ze względu na piękne tereny otaczające samo miasto, ale przede wszystkim niesamowity widok z góry na Tatry. Taki prezent można połączyć z wycieczką do Krakowa i spędzić niesamowity weekend. Twój partner lubi łono natury? A może był kiedyś harcerzem i lubi ekstremalne przygody? Jeżeli tak, to świetnym prezentem będzie dla niego 24-godzinny survival w lesie bądź w górach. Sam będzie musiał wybudować sobie z dostępnych rzeczy namiot, ale również będzie musiał zdobyć sobie pokarm i sam go przygotować w warunkach polowych. Jest to niesamowita przygoda i przeżycie na całe życie. Dla wodnych poszukiwaczy przygód idealnym prezentem będzie nurkowanie w ciekawych miejscach, bądź dla niewtajemniczonych kurs nurkowania. Mężczyźni, którzy lubią góry i z utęsknieniem czekając na sprzyjającą pogodę, można podarować kurs wspinaczkowy. Dzięki niemu nabierze siły i chęci do życia. Osoby lubiące wysokości zapewne świetnie spędzą czas na locie paralotnią. Jest dłuższy niż skok ze spadochronem, dzięki czemu możesz dłużej cieszyć się niesamowitymi widokami z nieba. Sama nie wiesz, czy wybrać sport wodny, czy powietrzny? Wybierz coś pośredniego. Flyboard jest idealnym połączeniem dla osób niezdecydowanych. Jest to lot na wysokości 8 metrów nad taflą wody. Daje niesamowite wrażenie i z pewnością ucieszy każdego spragnionego adrenaliny. 

Pomysły na prezent dla chłopaka

A może coś praktycznego?

 

Wielu mężczyzn ucieszy prezent praktyczny. Zazwyczaj wybieramy gadżety, które ucieszą i sprawią, że dzień będzie łatwiejszy. Do takich praktycznych prezentów z pewnością zaliczymy rower. Jedyne co musimy wiedzieć to, do jakich celów i terenów będzie wykorzystywany. Czy będzie to bardziej rekreacja górska lub leśna, czy też rower będzie wykorzystywany do codziennej jazdy do pracy i po mieście. Jeżeli twój narzeczony jest fanem piłki nożnej jakiegoś zagranicznego klubu i jego marzeniem jest kibicowanie na trybunie podczas ważnego meczu, możecie połączyć przyjemne z pożytecznym i zorganizować wspólną wycieczkę do miasta danego klubu i spędzić w nim kilka dni. Wtedy zostanie zrealizowane marzenie, a przy okazji zwiedzicie nowe miejsce. Pamiętajmy, że każdy prezent będzie wyjątkowy, na jaki się zdecydujemy. A to, na jaki prezent się zdecydujemy, zależy od osoby obdarowywanej oraz zasobności naszego portfela. Możemy tanio zorganizować fajną przygodę. Pamiętajmy, że możemy zwrócić się do paczki wspólnych znajomych, aby zrobić wspólną składkę na wymarzony prezent.