Sklep zoologiczny, czyli gdzie warto robić zakupy dla swojego pupila!
Kraków

Sklep zoologiczny, czyli gdzie warto robić zakupy dla swojego pupila!

Chociaż dzisiaj zakupy dla czworonoga można zrobić praktycznie w każdym większym sklepie spożywczym. Przynajmniej jeśli chodzi o karmy dla psa czy kota. To warto jednak sprawdzić, co do zaoferowania mają sklepy zoologiczne. Nie istnieją one bowiem bez przyczyny i z jakiegoś powodu wiele osób wybiera jednak zakupy dla swoich pupili właśnie w tego typu sklepach. Dlaczego warto to robić? Już wyjaśniamy!

Zakupy dla czworonoga w zwykłych sklepach

W czasach, gdy w większych marketach zdarzają się półki, a nawet całe działy z produktami przeznaczonymi dla zwierząt, z wygody często sięgamy po nie, kiedy po prostu robimy zakupy dla siebie. Robimy to, chociaż wybór nie jest z reguły zbyt duży, nie wiedząc nawet jakie rodzaje karm są dostępne na rynku, ponieważ w zwykłych sklepach znajdziemy tylko takie, które mają za sobą duże wsparcie marketingowe, co nie zawsze idzie z jakością samych produktów. A oferta karm dla zwierząt jest naprawdę olbrzymia i są to produkty o różnych właściwościach czy składzie, ale nie przekonamy się o tym bez wizyty w sklepie zoologicznym.

Chodząc na zakupy dla swojego pupila tylko do marketu, nawet nie wiemy, jakie możliwości żywieniowe ma nasz pies czy kot. A przecież na rynku są naprawdę dobre i specjalistyczne karmy, dzięki którym nasze czworonogi mogą w końcu pozbyć się alergii pokarmowych czy otyłości, otrzymując pełnowartościowy pokarm, który da im zdrowie i dobrą kondycję.

   Sklep zoologiczny, czyli gdzie warto robić zakupy dla swojego pupila!

Zalety zakupów w sklepie zoologicznym

Tym, co trzeba zaznaczyć to przede wszystkim fakt, że sklep zoologiczny jest nie tylko miejscem kupowania produktów dla zwierząt, ale jest także miejscem, gdzie można również liczyć na fachową poradę – i nie tylko to! Wielu opiekunów nawet nie wie, że istnieją przeróżne kategorie produktów dla zwierząt, które mogą znacząco podnieść jakość ich życia i to nie tylko w kwestii żywienia. Żeby się z tym wszystkim zapoznać, trzeba po prostu odwiedzić sklep zoologiczny, w którym znajdziemy:

  • Bogaty wybór produktów – szeroki wybór karm, zabawek i innych akcesoriów dla różnych gatunków zwierząt, dzięki czemu łatwiej znaleźć odpowiednie produkty dla swojego pupila.
  • Karmy wysokiej jakości – w sklepie zoologicznym dostępne są pełnowartościowe karmy suche i mokre o zdrowym i w pełni zbilansowanym składzie.
  • Specjalistyczną wiedzę i porady – w sklepie zoologicznym można uzyskać fachowe porady od pracowników.
  • Specjalistyczne produkty – takie jak leki, preparaty do pielęgnacji zwierząt, klatki i akcesoria, które nie są dostępne w zwykłych supermarketach.

Przy czym, jeśli chcemy uzyskać specjalistyczną poradę w zakresie żywienia czy pielęgnacji swojego pupila, to najprościej jest odwiedzić stacjonarny sklep zoologiczny. Gdzie warto zajrzeć w Krakowie?

Sklep zoologiczny Kraków – zakupy z pupilem

Miejscem, które jest przyjazne nie tylko dla klientów, ale także dla ich zwierząt, jest sklep zoologiczny Kraków Daisy mieszczący się w Centrum Handlowym Atut przy ul Grażyny 4. Miejsce to pozwala bowiem na zrobienie zakupów razem ze swoim pupilem. Ponadto znaleźć tam można niezwykle szeroki wybór produktów, zarówno z zakresu karm i suplementów, jak i akcesoriów dla zwierząt.